работа в интернет

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » работа в интернет » Беседка » Команда досвідчених та креативних


Команда досвідчених та креативних

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

EvoTalents - це рекрутингова агенція в IT, яка робить ваш пошук IT-фахівців легким та приємним. Команда досвідчених та креативних рекрутерів, які люблять свою роботу та вміють знаходити спільну мову з кандидатами. Працюємо з такими успішними IT-компаніями, як iDeals, YouScan, Doxy.me та іншими, та закриваємо вакансії будь-якого рівня та напряму. Також надаємо вам додаткові послуги, такі як RPO, підбір керівників, сорсинг кандидатів та корпоративне навчання. Виберіть, і ви не пошкодуєте! IT спеціалісти - evotalents.com.

0

2

З огляду на своє бажання працевлаштуватися в сфері ІТ, я активно шукаю варіанти, де можна знайти актуальні вакансії. Сфера ІТ широка і різноманітна, що включає розробку програмного забезпечення, тестування, UI/UX дизайн, а також системне адміністрування. Мій професійний досвід і навички охоплюють кілька з цих напрямків, тому я відкритий до різноманітних пропозицій. Чи могли б ви порекомендувати ресурси або платформи, на яких можна знайти надійну інформацію про вакансії у цій галузі?

0

3

Щодо пошуку роботи, то варіантів купа. Звісно, є класика, але якщо ти шукаєш щось конкретно від гарної компанії, то бажано зазирнути прямо на сайт компанії Галактика https://galaktica.io/ . Вони мають кар’єрну сторінку, де постійно оновлюють вакансії – від джуніора до сініора. І ще, знаєш, "Галактика" – це не просто ІТ-компанія. Вони мають космічні проекти, і якщо ти в курсі новітніх технологій та готовий до викликів, то точно туди. Ще одна фішка – вони цінують неформальне спілкування та ініціативу, так що можеш сміливо писати в HR або навіть CEO, якщо відчуваєш в собі мужність, тому потрібно спробувати і результат точно буде.

0


Вы здесь » работа в интернет » Беседка » Команда досвідчених та креативних


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно